Nemokamas pristatymas perkant už daugiau nei 75 EUR

El. paštas: info@stilingasuknele.lt

Užsakymo pateikimas

Instrukcija, kaip atlikti užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje

  • Pasirinkite prekę: naršykite internetinėje parduotuvėje ir raskite prekę, kurią norite įsigyti. Pasirinkite tinkamą modelį, dydį, spalvą ar bet kuriuos kitus jums tinkamus kriterijus.
  • Pridėkite prekę į krepšelį: paprastai prekės puslapyje turėtų būti mygtukas „Įdėti į krepšelį“. Paspauskite jį, kad pridėtumėte prekę į savo pirkinių krepšelį.
  • Tęskite apsipirkimą arba eikite į apmokėjimo puslapį: jei norite įsigyti daugiau prekių, tęskite apsipirkimą ir pridėkite jas į savo krepšelį. Jei jau esate pasiruošę atlikti užsakymą, viršuje rasite krepšelio mygtuką, arba nuorodą į apmokėjimo puslapį.
  • Peržiūrėkite krepšelį: peržiūrėkite savo krepšelį, kad įsitikintumėte, jog teisingai pridėjote visus norimus produktus. Patikrinkite kiekvienos prekės kiekį, dydį ir kainą. Jei turite nuolaidos kupono kodą, įveskite jį šiame etape.
  • Užpildykite pristatymo ir mokėjimo informaciją: pateikite reikiamus duomenis pristatymui. Tai gali būti: pristatymo adresas, kontaktinė informacija, ir pasirinkite pageidaujamą pristatymo metodą. Taip pat pasirinkite mokėjimo būdą ir pateikite reikiamus mokėjimo duomenis.
  • Peržiūrėkite ir patvirtinkite užsakymą: Prieš patvirtindami užsakymą, peržiūrėkite visus pateiktus duomenis ir įsitikinkite, kad viskas teisinga. Patikrinkite prekių kiekį, dydį, spalvą, pristatymo adresą ir mokėjimo informaciją. Jei viskas gerai, paspauskite mygtuką „Patvirtinti užsakymą”.
  • Apmokėkite užsakymą: jei dar nesate atlikę mokėjimo užsakymo metu, tai turėsite padaryti šiame etape. Įsitikinkite, kad naudojate saugų mokėjimo būdą ir įveskite reikiamus mokėjimo duomenis, tokius kaip: kreditinės kortelės numeris ir saugos kodas arba bankinio prisijungimo duomenys.
  • Stebėkite pristatymą: po užsakymo apmokėjimo jūsų prekės bus ruošiamos pristatymui. Stebėkite pristatymo būseną naudodami pateiktą sekimo numerį arba nuorodą. Taip galėsite žinoti, kur yra jūsų užsakymas ir kada tikėtis jo sulaukti.

     

Nemokamas Pristatymas

Visiems užsakymams nuo 75 €

14 dienų grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija

Saugome planetą

Tvarios ir gamtai draugiškos gamybos technologijos

Saugus atsiskaitymas

Internetu / Pristatymo metu