Nemokamas pristatymas perkant už daugiau nei 75 EUR. Pristatymas per 1-3 darbo dienas

El. paštas: info@stilingasuknele.lt

Dydžių lentelės

Dydžių lentelės yra naudingas įrankis, padedantis nustatyti, kurį drabužio dydį pasirinkti remiantis jūsų kūno matavimais. Kiekvienas prekės ženklas ar parduotuvė gali turėti savo unikalią dydžių lentelę, tačiau dažniausiai jų struktūra yra panaši. Pateikiame pagrindinę informaciją, kurią galite rasti dydžių lentelėse.

  •  Matavimų kategorijos: dydžių lentelėse dažnai pateikiamos matavimų kategorijos, kurios gali apimti krūtinės, juosmens, klubų ir ilgio nuo pečių iki norimo drabužio siauriausios juosmens vietos. Kiekviena kategorija gali turėti atitinkamą dydžio lentelę.
  • Dydis: dydžių lentelėse dažnai matysite skaičius, raidžių kodavimą arba kombinaciją iš skaičių ir raidžių, atitinkančių tam tikrus matavimus. Pavyzdžiui, XS, S, M, L, XXL arba numeriai nuo 32 iki 54. Pasirinkdami dydį, atkreipkite dėmesį į tai, kaip jis atitinka jūsų matavimus.
  •  Matavimų diapazonai: dydžių lentelėse gali būti nurodyti matavimų diapazonai, kurie apibrėžia tam tikrą dydžio ribą. Pavyzdžiui, XS gali būti nurodyta kaip 76–80 centimetrų krūtinės dydis, o S kaip 80–84 centimetrų. Tai padeda suvokti, kiek erdvės yra skirta tam tikram dydžiui.
  • Pastabos arba nurodymai: kai kuriose dydžių lentelėse gali būti nurodomi papildomi patarimai arba pastabos dėl tam tikrų drabužių savybių. Pavyzdžiui, gali būti paminėta, kad tam tikras modelis yra labiau artimas mažesniam dydžiui, o kitas gali būti labiau laisvas ir labiau atitinkantis standartinį dydį.

Svarbu paminėti, kad kiekvienas prekės ženklas gali turėti savo individualias dydžių lentelės nuostatas, todėl prie kiekvieno produkto mes rodome būtent tam produktui skirtą dydžių lentelę.

Nemokamas Pristatymas

Visiems užsakymams nuo 75 €

14 dienų grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija

Saugome planetą

Tvarios ir gamtai draugiškos gamybos technologijos

Saugus atsiskaitymas

Internetu / Pristatymo metu